Kaunas – ne tik debilai

Visi žino, kad turiu asmeninį nusiteikimą prieš Kauno TS-LKD skyrių, nes, nors ši partija turėtų būti viena iš tų normalių, šio skyriaus nekompetencija yra tiesiog nesuvokiama protu. Tai dar karta įrodė šiandien Andriaus „Patrioto“ Kupčinsko ir jo kolegų surengta spaudos konferencija. Visus organizacinius dalykus – per mažą patalpą, per didelius butelius, plastikinius indus ir t.t. – būtų galima komunikacijos studentams rodyti kiekvieną savaitę, kad prisimintų, kaip daryti negalima. Na, bet nekreipkime dėmesio į detales ir pažiūrėkime, ar jie sugebėjo pasakyti ką nors protingo. Tingintiems skaityti iki galo, pasufleruosiu, kad atsakymas neigiamas, o visiems kitiems pristatau pagrindinius jų argumentus.

pressconfa

Šitas screenshotas turėtų kabėti virš VU komunikacijos fakulteto įėjimo

Visų pirmą, viskas, ką gero padarė dabartinė valdžią, buvo pradėta konservatorių, o svarbiausias jų nuveiktas darbas – REMIX technologija tvarkomos gatvės. Tačiau Andrius pamiršo paminėti, kad atėjus naujai valdžiai, kelių renovacijos kaina buvo sumažinta sumažinta 7%, o duobes užtaisyti kainuoja net 40% (!!!!!!!) pigiau. Nepamiršta sau paploti ir už pradėtą Laisvės alėjos rekonstrukciją, tačiau valdantieji tapo kalti, kad iki šiol nerandama tinkamo granito. Žinoma, Andriui turbūt tiktų skirtingos plytelės kiekvienoje alėjos atkarpoje, bet akivaizdu, kad dabartinė administracija šį miesto simbolį norį matyti nuosekliai vienodą, todėl ieško tiekėjo, kuris galėtų užtikrinti produkcijos tiekimą visos rekonstrukcijos metu.

Na, o toliau buvo kalbama, kad viskas, ką naujo pradėjo dabartinė valdžia yra blogai. Štai „Kauno energija“, konservatorių nuomone, galėtų įsigyti dar vieną biokuro katilą, nors, kai tai pasiūlė naujoji administracija, jie prieš šią idėją stojosi piestu. Buhalterinė centralizacija irgi blogai, juk daug geriau laikyti po buhalterį kiekvieno sporto ir švietimo įstaigoje. Nesvarbu, kad sporto įstaigose įmokos buvo renkamos grynais, o savivaldybei atiduodama tiek, kiek norima. „Patikima“ komanda taip pat pripažino, kad reikia taupyti švietimo sistemos resursus, tačiau tuoj pat pasakė, kad jokios permainos neturėtų vykti, kol tam nepritarė garsiausiai rėkiančios supermamos. Kultūra irgi nukentėjo – sunaikinta valdantiesiems patinkančių menininkų pačiulpimo Rotušėje tradicija, naikinamos benamių prieglaudomis tapusios bibliotekos, o tikrąją, modernią kultūrą skatinanti iniciatyva „Kaunas pilnas kultūros“ yra ne kas kitas, o „samdoma, pirkta ir propagandinė kultūra“ (Gediminas Žukauskas).

Žinoma, svarbiausiu šios konferencijos akcentu tapo grėsmė demokratijai – administracijos reforma tapo susidorojimo su konservatoriais įrankiu (nesvarbu, kad kai kurios, į užtarnautą poilsį išleistos, darbuotojos nutarimų projektus rašydavo ranka), dvi dienas trunkantys posėdžiai buvo ta grynoji demokratijos išraiška (L. Kudarienės žodžiai), o viską vainikavo Patrioto pareiškimas, kad „Jei bent vienas politologas pasako, kad nieko tokio, jei Kaune varžoma demokratija, tai jau kyla pavojus, kad miestas valdomas Kremliaus metodais“.

„Jei bent vienas politologas pasako, kad nieko tokio, jei Kaune varžoma demokratija, tai jau kyla pavojus, kad miestas valdomas Kremliaus metodais“,- A. Kupčinskas

Opozicija turi kritikuoti, tačiau per visą spaudos konferenciją, apart noro vėl politikuoti per tarybos posėdžius, neišgirdau nei vieno pasiūlymo, ką naujoji valdžia turėtų daryti kitaip. Ir nenuostabu – jie neturi nei idėjų, nei sugebėjimo tas idėjas generuoti. Kitų partijų kandidatai dar nespėjo įrodyti savo bukumo, tačiau ši vatagalvių komanda jau pasižymėjo. Spaudos konferenciją Andrius Kupčinskas baigė fraze „Kaunas – ne tik gatvės“. Aš savo rantą baigsiu fraze „Kaunas – ne tik debilai“. Nebūkite debilais ir per Seimo rinkimus nebalsuokite už nei viena iš jų, net jei savo balsą ir atiduosite TS-LKD.

Pasidalino
Paskutinį kartą redaguota:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*